Kontakt

Tartu Ülikooli Katsekoda, Ravila 14A, 50411 Tartu 

katsekoda@ut.ee

 

Katsekoja juhataja:

Koit Herodes, dotsent, PhD (füüsikaline ja analüütiline keemia), koit.herodes[ät]ut.ee, tel 7 376 030

Katsekoja kvaliteedijuht: 
Kristel Kroon, MSc (keemia), kristel.kroon[ät]ut.ee

Asjaajamine:
Marju Rosenthal, sekretär, marju.rosenthal[ät]ut.ee, tel 7 375 261 

 

 

Keemiametroloogia labor - keemilised analüüsid ja õhuparameetrite mõõtevahendite kalibreerimised

Keemilised analüüsid, mõõtmised ja kalibreerimised:

Koit Herodes, dotsent, PhD (füüsikaline ja analüütiline keemia), koit.herodes[ät]ut.ee, tel 7 376 030 (Ravila 14A)
Viljar Pihl, keemik, PhD (füüsikaline ja analüütiline keemia), viljar.pihl[ät]ut.ee, tel 7 375 237 (Ravila 14A)

Keemia-alased uuringud, projektid ja võrdlusmõõtmised, keemia-alane koolitus:
Ivo Leito, prof, PhD (keemia), ivo.leito[ät]ut.ee, tel 7 375 259, 51 84 176 (Ravila 14A)

Füüsikalised mõõtmised, kalibreerimised ja uuringud: 
Martin Vilbaste, teadur, PhD (rakendusfüüsika), martin.vilbaste[ät]ut.ee, tel 7 376 034, (Ravila 14A) 

Mõõteriistade ehitamine, hooldus ja remont:
Vladimir Shor, insener, vladimir.shor[ät]ut.ee, tel 7 375 584, 50 922 57 (Ravila 14A)

 

 

Tartu Ülikooli töökeskkonna labor - töökeskkonna mõõdistamised

Nooruse 1, 50411, Tartu, tel 7 374 208 või 52 04 864, faks 7 374 192, e-mail tklabor@ut.ee

Margit Oja, Töökeskkonnalabori juhataja, keemik, BSc(keemia), margit.oja[ät]ut.ee, tel. 7 374 208, faks 7 374 192, (Nooruse 1)

Ene Indermitte, mikrobioloogiliste mõõtmiste läbiviimine, bioloog, PhD(rahvatervis), spetsialist, ene.indermitte[ät]ut.ee, tel 7 374 197, (Ravila 19)

Lisainformatsioon: TÜ tehnoloogiainstituudi töökeskkonnalabori kodulehekülg

 

 

Tartu Ülikooli tuumaspektroskoopia labor - gammaspektromeetrilised mõõtmised

W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu, tel. 737 4780

Siiri Suursoo,  Tuumaspektroskoopia labori juhataja, MSc(keskkonnaseire tehnoloogia), siiri.suursoo[ät]ut.ee, tel. 737 4780, 53 410 793

Madis Kiisk,  vanemteadur, PhD(füüsika), madis.kiisk[ät]ut.ee, tel. 737 4780, 516 9239 

 

 

Keskkonnaanalüüsi labor - Vee keemilised analüüsid ja reoveepuhastusprotsesside uuringud

Ravila 14A, 50411, Tartu, tel. 7 376 648

Taavo Tenno, Keskkonnaanalüüsi labori juhataja, PhD(kliiniline keemia), taavo.tennout.ee

Kristel Kroon, MSc(keskkonnatehnoloogia), kristel.kroon[ät]ut.ee

Anne Paaver, MSc(bioloogia), anne.paaver[ät]ut.ee

Christina Mürk, MSc(keskkonnatehnoloogia), christina.murk[ät]ut.ee

 

 

Tartu observatooriumi kosmosetehnoloogia labor – Optiline radiomeetria. Vibratsiooni, põrutuskindluse, kliima ja termovaakumkatsed. Elektromagnetiline ühilduvus.

Observatooriumi 1, 61602, Nõo vald, tel. 737 4511, e-mail tolab[ät]ut.ee

Riho Vendt, vanemteadur, kosmosetehnoloogia labori juhataja, PhD (füüsika), riho.vendt[ät]ut.ee

Mari Allik, insener (keskkonna ja mehaanilised katsetused), MSc (arvutitehnika), mari.allik[ät]ut.ee

Viljo Allik, juhtivinsener (elektromagnetiline ühilduvus, elektroonika), MSc (raadiotehnika), viljo.allik[ät]ut.ee

Joel Kuusk, vanemteadur (optiline radiomeetria), PhD (füüsika), joel.kuusk[ät]ut.ee

Viktor Vabson, teadur (kalibreerimine, mõõtemääramatus), PhD (füüsika), viktor.vabson[ät]ut.ee

Ilmar Ansko, insener (optilised mõõtmised, kalibreerimine), MSc (füüsika), Ilmar.ansko[ät]ut.ee

 

Lisainfo Tartu observatooriumi laboriteenuste koduleheküljelt

 

 

TÜ Katsekoja meditsiiniseadmete labori akrediteering diagnostiliste röntgenseadmete kvaliteedimõõdistamise alal lõppes 02.11.2018. Sarnaste katsete uute võimaluste kohta külastage palun Radexpert OÜ kodulehte.